Yurt Dışı Hastalar için Randevu

Birçok Hasta, Estetik Burun Ameliyatı için, Op. Dr. Altındağ gibi yirmi yıldan uzun süredir burun estetiği üzerine çalışan deneyimli bir cerrahı tercih edip, Almanya, İngiltere, Hollanda, ABD, Rusya, Fransa, İsrail, Azerbaycan, Irak, Katar, Kuveyt, Ürdün, Bulgaristan, Yunanistan vb. gibi dünyanın birçok ülkesinden gelerek memnun kalmıştır (Yurt Dışı Hastalar). Güncel ileri/güvenli teknolojileri, deneyim ve özenli tıbbi/cerrahi yaklaşımı ile birleştirmesi, hastalarına neden ameliyat olmaları gerektiği ya da neden olmamaları gerektiğini açıklıkla belirtmesi, bu tercihin nedenleri arasındadır.

Sizin, İstanbul gibi pek çok kültürü barındıran muhteşem bir şehirde, üst kalitede bir sağlık hizmeti almanızı ve memnun bir şekilde evinize dönmenizi dileriz. Arzu ederseniz, gelmeden önce Op. Dr. Altındağ ile yurt dışından veya İstanbul dışından gelmeden önce,Sanal Konsültasyon / İnternet üzerinden Görüşme de gerçekleştirebilirsiniz. Böyle bir sanal görüşmenin avantajları olacaktır. Konaklama konusunda; (Hemşirelik hizmeti ile birlikte olan/olmayan) farklı seçenekler ile yardımcı olabiliriz.

Ofisimiz İstanbul’un merkezi bir konumundadır. Yatak istirahatini takiben, kontrol sonrasında İstanbul’un tarihi atmosferini gezmek ve alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacaktır. Koordinatörümüzden, Sizi çok yormayacak bir program için yardım isteyebilirsiniz. Yurt dışı Hasta Koordinatörümüz ile, +90 532 322 06 09 veya [email protected] den muayene randevusu için iletişim kurabilirsiniz.

Yurt Dışı Hastalar için Randevu

Rinoplasti Ameliyatı için Hemen Randuvu Alın

Randevu Al