Rinoplasti Nedir ?

Rinoplasti Nedir! Burun estetiği ameliyatının ilk kez yapıldığını belirtmek için Rinoplasti veya primer (ilk) Rinoplasti terimi kullanılır. Yapılacak burun ameliyatı, estetik ameliyatlar arasında en hassas, en karmaşık cerrahilerden biridir ve burun ameliyatı düşünüyor iseniz; Opr.Dr. Altındağ’ın deneyimleri ışığında hazırlanmış Rinoplasti Ön Bilgi Rehberi ve Site’deki diğer açıklamalar, Sizin için çok yararlı kaynak olacaktır.

Ayrıca, muayene/görüşme sonrasında verilecek (veya internet ortamında gönderilecek) Ameliyat Öncesi ve Sonrası Tavsiyeler Formu da, Doktorunuz tarafından hazırlanmış değerli bir rehberdir. Amaç, başarılı bir burun estetik ameliyatı olan kişinin, ameliyat sonrası sonucu beğenmesi ile de, kendi özgüveninin artması ve aklındaki endişelerin ortadan kalkmasıdır.

Opr.Dr. Altındağ; -Uzun yıllardır, sadece burun estetik ameliyatı, primer, revizyon (daha önce ameliyat olmuş bir burun estetik cerrahisi) cerrahi üzerine spesifik olarak çalışan, -Burun estetik ve fonksiyonel cerrahisi üzerine yoğunlaşırken, bazı hastalarına da neden bu ameliyatı olmamaları! gerektiğini detaylı şekilde açıklamaya gayret eden, -Her Rinoplasti adayı hastası için, özgün olacağını düşündüğü güncel medikal/cerrahi yaklaşımları kullanırken, kişisel cerrahi tekniğini de ortaya koyan ve çok deneyimli bir cerrahtır.

BURUN UZUNLUĞUNU ARTIRMAK VE/VEYA BURUN UCUNU DESTEKLEMEK İÇİN KULLANILAN KIKIRDAK DESTE
BURUN UZUNLUĞUNU ARTIRMAK VE/VEYA BURUN UCUNU               DESTEKLEMEK İÇİN KULLANILAN KIKIRDAK DESTE
BURUN UCU VE BURUN SIRTI KIKIRDAK YAPISI
BURUN UCU VE BURUN SIRTI KIKIRDAK YAPISI

Rinoplasti Ameliyatı için Hemen Randuvu Alın

Randevu Al